Ehitusfirma alates 2017

Meie lugu

  

Ettevõtte asutajaks on Pronek Aunapuu, kelle ehitaja karjäär sai alguse 2005-ndal aastal Kehtna Kutsehariduskeskuse üldehitus eriala õpingutega. 2009-ndal aastal asus ta ehitajana tööle põhjamaade mainekas ehitusfirmas Finnmark Entreprenør AS. 2010 aastal sai temast objektijuht. Olles 7 aastat juhtinud erinevaid ehitusobjekte, tekkis mõte rajada enda ehitusfirma.

Kenorp OÜ loodi 2017-ndal aastal vajadusest pakkuda kvaliteetset ehitusteenust eraklientidele. Meie põhiliseks tegevusalaks on elamute ja mitteeluhoonete ehitus vundamendist võtmed kätte lahenduseni. Omame pikaajalist kogemust ja kaasaegset tehnoloogiat, et tulemus saaks alati laitmatu ning kliendi ootustele vastav. Pakume oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist. Märksõnadeks on kiirus, täpsus, ausus ja usaldus. Meie moto on, „Plaanime põhjalikult ja ehitame kiirelt“. See tähendab seda, et kogu planeeritud ehitus on viimse detailini läbimõeldud ja objektil ei ole viivitusi.

Motivatsioon: meid motiveerivad uued väljakutsed ja vajadus oma kätega luua midagi ilusat ja kasulikku, millest on kellegile palju rõõmu. Inimeste tänutunne, kes on läbi meie saanud endale uue kodu, on üks kirjeldamatult hea tunne ja suur motivatsiooni allikas.

Kenorp_Eeskujulik_Ettevote_Sertifikaat_2019
Kenorp-OÜ
Kodulehe valmistas Royal Web Service